Antalya Düğün Fotoğrafçısı

Antalya

Merhaba,

Mutluluğunuz için her yerdeyiz sloganıyla başladığım bu meslekte, her çekime ayrı bir heyecan ve enerji ile hazırlandığım için farklı şehirlerden gelen düğün fotoğrafları çekiminde bu heyecan ve istediğim daha da artıyor. Antalya da bu heyecanı yaratan şehirlerin başında geliyor. Denizi olan şehirlerin insanının ortak özelliği midir bilinmez ama Antalya’da bulunmaktan ve fotoğraf çekmekten oldukça keyif aldığımı itiraf etmeliyim. Mutlu bir fotoğrafçının objektifinden çıkan kareler de aşk dolu olur, huzur dolu olur. Gelelim Antalya’da nerelerde fotoğraf çekiyorsunuz sorusuna. Ben çiftler nerede istiyorsa orada fotoğraf çekiyorum. Daha önce hiç görmediğim bir yerde çekim yapıyor olmam kulağa hoş gelmeyebilir ama ben en güzel fotoğraflarımı spontane olarak yaptığımız çekimlerde fotoğraflıyorum. Bu mekanda öyle güzel bir fotoğraf çekmeliyim ki, daha sonradan fotoğrafa bakan insanlar büyülensin istiyorum. Yeni yerler keşfetmek, hiç gitmediğimiz bir yeri gezmek bana keyif veriyor ve sürekli fotoğraf çekmek istiyorum, bu zaten sizin lehinize olan bir durum. : )

Nerede kalmıştık, Antalya için düğün fotoğrafı çekim mekanları; bahar aylarında Kurşunlu Şelalesi bence fotoğraf için ideal bir ortam sunuyor. Hafta içi tercih edildiğinde çok sakin olan bu mekanda ışık süzülmelerini yakaladığımızda bize sadece büyüleyen bir atmosferde fotoğraf çekmek kalıyor.

Ve Kaleiçi… Bu daracık sokaklarda fotoğraf çekerek kaybolmak, yukarıdan aşağı doğru kaleye doğru süzülmek ve bu esnada gelin damat ile onlarca fotoğraf çekmek tarifi imkansız mutluluk veriyor bana. O an çektiğim bir fotoğrafı gelin ve damada gösterdiğimde yüzlerinde oluşan tebessüm ve kahkahalar tüm yorgunluğumuza değiyor. Hele bir de gün batmaya yakın kaleye varmışsak, cırcır böceklerinin sesleri arasında müthiş bir manzara bize eşlik ederken fotoğraf çekme lüksüne sahip oluyoruz.

Ayrıca sizin talepleriniz doğrultusunda istediğiniz yerde çekim yapabiliyorum. Aşağıdan Antalya’da çektiğim düğün fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. Blog sayfasından da düğün hikayelerini okuyabilir o günün nasıl geçtiğini öğrenebilirsiniz. Teşekkürler!